2017 Kış İmitasyon Kürk

img

Yumuşacık o görüntüsü, tüylü yapısı farklı, farklı olan renkleri kürklerle haşır neşir olmak için oldukça yeterli . Tabii ki gerçek kürklerden uzak, imitasyon kürkler bahsettiğimiz konu. Gösterişli yapısı ve hemen anında insanı iddialı bir havaya sokan yapısı ile şık stil arayışına da kocaman bir cevap olabiliyor. Konu kürk olunca çok zor bir parçaymış gibi değerlendiriliyor, fakat günümüzde sokak modası her an, her şeye tam müsait havada. Her şartta nerde olursa olsun ille de kürk giyip, 70’li senelerin modasına da selamlarınızı sunabilirsiniz. Ve hatta lüksün salaşlıkla ilk buluşmasını da canlandırabilirsiniz kombineniz de. Hemen, hemen her şeyle deneyebileceğiniz kesinlikle sıradan olmayan bu parçayla oldukça şık olabilirken, hem de kesinlikle basit olan bir kombinin bile muhteşem bir görünme noktalanmasıyla salaş bir tarzında sahibi olabilirsiniz.

İmitasyon Kürk Kombinleri

Gösterişli olan yapısı, poftuk görüntüsü ile her zaman daha heybetli bir duruşa sebep oluyor. Kısacası biraz kalın, kilolu fakat bir o kadar zarif ve farklı. Tezatlıkların birleşimini temsil etmekte olan kabanlar, ceketler baştan aşağı tüyle kaplı olmasının yanında ufak detaylarla da üzerimize konmaktadır. Yakadaki detaylar, ince şeritler derken sokak stilleri için tam manasıyla kış mevsimine hitap etmektedir. Birazda havanın bu kadar soğuk olması tüm cazibesini ikiye katlatıyor. Bu katlanma üzerimize, üzerimize geldikçe bizimde kaçmamız imkânsızlaşıyor.  Kombinelerin bir yanı kolaylık sağlarken, diğer yanı ise sınır çiziyor.

Baştan Başla

Sizlerde A dan Z ye kürklere sarınarak oldukça iddialı bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. Üstüne üstelik çokta dikkat çekici bir tavırda sizinle birlikte olacaktır. Deri pantolon, basit bir üst ve de kürk sert tavrı sizi yumuşatamaya yeter.

Omuzlara Sıcaklık

Kürk giymenin yanında detaylarda yer vermek istiyorsanız eğer kürk şallarından kullanabilirsiniz. Omuzlarınıza saracağınız bu detayda yer alan kürk, tamamen şık ve de kaliteli bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Kürkün o kalın görüntüsünden uzaklaşmak ve şalı bir yere sabitlemek için kemer detayını da atlamamalısınız.

Patchwork Hikayesi

Darmadağınıklığınızın sizi tutup düze çıkaracağı yol bu sene patchwork seçimlerden geçmektedir. Yolu kürkle kesişen herkes farklı renklerin gündeme geldiği modelleri daha nötr ve de sade kombinler ‘le de tercih edebilirsiniz.

Renkli Kürk

En iddialı parçalar arasında yer alan kürk modellerinden çok daha fazlasını talep etmek renk seçimlerine kalmaktadır. Daha fresh, enerjik ve de daha çekici stilde renkli kürklerle kazanılmaktadır. Bu aşamada yine kombinin sade olması gündeme gelmemeli ve asla bu gündeminizden de düşmemeli.

Sağ ve Sol Şerit

İnce detayların önemi gün geçtikçe artıyor. Söz konusu kürk seçimlerine geldiğinde daha da önem kazanmaktadır bu ince detaylar. Sıcaklıkların düşüşü kombinlere sıcaklık veren ayrıntılar katmaktadır. Bu ayrıntı montların şeritlerine kürk görünümlerini işlemektedir. Gündelik stiller için basit seçim, şık kombinlerin de sportif yüzü olarak değerlendirilir.

Kürklü Kapüşon

Yeni olmayan yanız eskiyecek gibi de değil, Kapüşon ya da okunduğu gibi yazarsak kapşonlar yine o bilindik tüylerle bezeniyor. Soğuk kış ayları da sıcacık bir edaya kavuşuyor. Her an, her yerde ve de artık her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Evet, seçim dediğimiz gibi yine sizlerin istediğiniz parçayla çok rahat tamamlayabileceğiniz kürk modelleri her sene olduğu gibi bu senede karşımızda üstelik çok daha renkli çok daha kullanışlı tasarımıyla karşımıza çıkmakta. Yumuşacık o görüntüsünün altındaki o kendinden emin duruşu tüm ilgi odağı olmayı seven bayanların severek kullandığı ender parçalardan bir tanesi kürkler.

Etiketler:,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.