Andorra Gece Hayatında Nerelere Gidilir?

img

Andorra gece hayatı dürüst olmak gerekirse beklentilerinizi karşılamayabilir.  Andorra’ya kış aylarında ziyaret edenlerin uğrak noktası olan Arinsall bir nebze olsun beklentileriniz boşa çıkmayabilir. Bununla birlikte Andorra’nın en ünlü şehri olan Andorra la Vella gece hayatından da bahsetmek istiyoruz. Eski binaları ile ünlü olan Andorra la Vella’da, müşterilerine sundukları çeşitli aktivitelere sahip çok sayıda pub vardır. Andorra la Vella’yı ziyaret ettiyseniz veya etmeyi planlıyorsanız buralarda da vakit geçirmeyi düşünebilirsiniz.  Diğer Avrupa ülkelerinden gelen insanlarla iletişime geçme imkânı bulacağınız publardan bazılarını yazmak istiyoruz.

Quo Vadis Pub

Buranın Andorra la Vella’nın en hareketli yeri olduğunu söyleyebiliriz. Quo Vadis Pub, yüksek sesli müziklerin çalındığı bir mekân. Eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir yerdir.

La Bırrerıa Andorra

Uzun bir şehir gezisinden sonra hem dinlenmek hem de eğlenmek isteyenlerin uğrak yeri olan La Bırrerıa Andorra sadece Andorra’ya özgü içkiler ile değil dünyanın birçok farklı bira markalarına da müşterilerine servis etmektedir. Müşterileri için seçtiği kaliteli müzikler ile eğlenceli bir gece geçirmek isteyenlere güzel bir alternatif olarak karşılarına çıkmaktadır.

Ambit Club

Andorra la Vella’nın popüler kulüplerinden olan Ambit Club şehir merkezine araba ile 15 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Kulüp samimi barmenlerin bulunduğu bir bara sahiptir. Aynı zamanda dinlenme alanı ve sigara içilebilen bir alana da sahip olan Ambit Kulübü iki katlı bir taş evden oluşmaktadır. Yan yana birkaç bara komşu olan Kulüp müşterileri diğer kulüplerde de zaman geçirebilmektedirler.

andorra gece hayatı

Chesterfield Lounge

Şehir merkezinde yer alan Chesterfield Lounge’de Güzel müzik, lezzetli kokteyller ve iyi bir hizmet ile karışılacaksınız. Renkli ışıklar ile aydınlatılmış bir bara sahip olan gece kulübü üç katlı bir bina içerisinde hizmet vermektedir.

Buda Espai Andorra

Djleri ile ünlü olan buda Espai barda restoran geniş bir dans pisti ve diğer akitiviteler için ayrılmış bir salon ve bilardo masaları bulunmaktadır. Diğer barlara göre daha pahalı olan Buda Espai Andorra buna rağmen yabacı turistlerin akınına uğramaktadır.

Etiketler:, , ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.