Arif V 216 Filminin Tüm Fragmanları

img

Türk sinema tarihinin önemli yapı taşlarından birisi olarak kabul edilmekte olan G.O.R.A filminin devamı niteliğinde olan Arif V 216 hepimizin bildiği gibi bugün seyirciyle buluştu. Bu yazımızda filme gitmek isteyen okurlarımız için Arif V 216 filminin tüm fragmanlarını bir araya getirdik. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü‘nün üstlenmiş olduğu Arif V 216 Filminin oyuncu kadrosu ise Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Alagöz, Kerem Alışık, Seda Bakan gibi usta isimlerden oluşmakta. Sinemaya’ya gitmeden önce aşağıda ki fragmanlar aracılığı ile Arif V 216 filmi ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Arif v 216 Film Konusu

 G.O.R.A filminden de hatırlayacağınız gibi Arif’in yakın dostu 216, insan olmaya karar vermiştir. Bu bağlamda ilk iş olarak bir uzay aracı ile Dünyaya gelir ve hikaye burada başlar. 2016 insan olmak için büyük bir çaba sarf etse de 216’nın insanlardan olan farklılığı bariz bir şekilde ortadadır. Tüm bunların üstüne gözleri görmeyen pembe şeker’e aşık olan 216 kötü niyetli bir iş adamının onu kopyalama tehlikesi ile de karşı karşıya kalmaktadır. Bu noktada Arif’in devreye girmesi ile çok keyifli bir dünyayı kurtarma macerası sizleri beklemektedir.

ARİF V 216 145 Saniyelik İlk Fragmanı

Arif V 216 filminin yayımlanan ilk fragmanı olan 145 saniyelik fragman 17 Mart 2017’de tüm sevenlerini heyecanlandırmıştı. 216’nın dünyaya gelişini konu alan ilk fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

ARİF V 216 | Pembeşeker V 32 Saniyelik Fragman

 

ARİF V 216 | Zeki Müren V 35 Saniyelik Fragman

ArifV216 – Son Fragman (Sinemalarda!)

Etiketler:, , ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.