Asos’tan Nasıl Alışveriş Yapılır?

img

Kadınlar ve erkekler her zaman alışveriş yapmayı sevmişlerdir. Bunun yanında alışveriş hep bir ihtiyaç olmuştur. Eskiyen ürünlerini yenileme isteği, yeni çıkan ürünlere sahip olmak istemek gibi daha farklı sebeplerle insanlar her anlamda alışveriş yapmaktadır. Daha rahat ve hızlı alışveriş sağlamak içinde internet kullanılarak siteler üzerinden alışveriş yapma imkanı insanlara sunulmuştur. Bu sitelerden birisi de Asos olmaktadır.

Asos nedir ve diğerlerinden farkı nedir

Asos isminin açılımı As Seen On Screen olup İngiltere’de kurulan ve satış yapan bir alışveriş sitesidir. Online alışveriş sitesi olup ülkesinde aldığı birçok ödül ile ismini ve kalitesini duyurmuş ve insanlar tarafından çok fazla takipte olup satış sayısı da fazla olmaktadır. Sadece kendi ülkesi sınırlarında değil Dünya’da talep edilen her ülkeye kargo ile gönderilmektedir.

Aynı şekilde hizmet sağlayan diğer sitelerden en büyük farkı ise başka ülkelere gönderilen ürünlerde kargo bedeli kesinlikle alınmamaktadır. Gönderim ücreti de aynı şekilde alınmadığından insanların bu site üzerinden alışveriş yapması daha da artış göstermiştir. Aynı hizmeti sağlayan diğer şirketlerde kargo ve önderim ücreti alınınca ülkesinden aynı ürünü alması ile aynı fiyata denk gelmektedir. Ancak Asos ile daha uygun fiyata giyim, ayakkabı, kozmetik ve daha birçok ürüne sahip olunmaktadır.

Asos’tan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Asos’a Nasıl üye olunur ve nasıl ürün satın alınır?

Dünyanın her yerinden üye olunabilmektedir. Sadece yapmanız gereken üye ol kısmından isim, soy isim, telefon, adres, ülke, posta kodu girilmesi ile tamamlanıp alışveriş keyfine başlanabilir. Alış veriş yaparken alacağınız ürünün size göre olanı belirlenince sepete eklemek gerekir. Eklendikten sonra yine devam edecek ise alınır yoksa hangi şekilde ödeyeceğiniz seçilmelidir. Seçim aşamasından sonra adres bölümü gelir ve değişim olacaksa düzenlenebilir. Ardından kart ile yapılacaksa kart bilgileri alınarak işlem onaylanır ve ürünün gelmesi beklenir.

Etiketler:

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.