Avcılar Alışveriş Çadırı Nerededir?

img

Alışveriş sadece belli başlı mağazalara gidip size sunulanı almak demek değil. Bunu artık hepimiz biliyoruz. Globalleşen dünya ile birlikte her şeyin alternatifi çıktı. Bir şeyin alternatifi ise o şeyin ucuzu demektir. Ucuz demek ise adi ya da fason mal demek değil, bilakis aynı kalitede aynı ürünü daha ucuza almak demektir.

Hal böyle olunca alışveriş de mağazalardan çıkıp çadırlara kadar geldi. Önemli olan bu kurulan alışveriş çadırlarını takip etmek ve gerek zamanlarını gerekse nerede olduklarını bilmek.

Avcılar alışveriş günleri de başladı. 15 Eylül’den itibaren yolu Avcılar’a düşen herkes bu çadırlardan en uygun, en ucuz, en kaliteli ürünleri asıl fiyatlarından çok daha düşük fiyatlara satın alabiliyor. Avcılar alışveriş çadırı nerede? Bu sorunun cevabını vermeden önce alışveriş çadırlarının insanların ve ülke ekonomisine katkılarına kısaca değinelim.

Alışveriş Çadırlarından Alışveriş Yapmanın Faydaları Nelerdir?

1- Aile ekonomisine katkı: En büyük markaların elinde bile mal fazlası olur. Bu ürünleri elden çıkarmak için ise toplu ve daha ucuz halde satışa koyarlar. İşte bu da alışveriş tutkunları için hiçbir yerde bulunmayacak bir nimettir. Aile ekonominize katkıda bulunmak ve istediğiniz ürünleri çok daha ucuza satın almak istiyorsanız bu çadırları uğrak yeriniz hale getirin.

2- Ürün çeşitliliği: Bu tür çadırlarda ev eşyasından tutun da kişisel ürünlere kadar envai çeşit ürünü bulabilirsiniz. Çadır deyip geçmeyin. Onlar da en az mağazalar kadar çeşitlilik arz etmektedir. Bir mağazadan farkı ise birçok markanın aynı çadırda yer almasıdır. Bir tür alışveriş festivali diyebiliriz buna.

Peki, Avcılar Alışveriş çadırı nerede? Bunun için Cihangir Mahallesini bulmalısınız. Bu mahallenin de E-5’in yan yolunda olduğunu söyleyelim. Avcılar semtine kolay gitmek için metrobüs aracını kullanmanızı öneririz. Zaten metrobüs durakları arasında Cihangir Mahallesi durağı mevcut. Bu durakta indikten sonra ucuzluğun ve çeşitliliğin merkezi olan alışveriş çadırını bulmanız çok kolay olacaktır.

Siz de eşinizi, dostunuzu alıp izin gününüzde en uygun ve ucuz yoldan alışverişin tadını çıkarabilir ve 5 Ekim’e kadar sürecek olan alışveriş çadır günlerine katılabilirsiniz. Hepinize iyi alışverişler diliyoruz.

Etiketler:, , , ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.