Bikini Modelleri 2017

img

2017 bikini modelleri en az geçtiğimiz yıl ki bikini modelleri kadar güzel ve son derece dikkat çekici. Yeni sezonun yaz trendleri bikini modellerinde de kendini gösteriyor. Özellikle capcanlı renklerin hakim olduğu bikini modelleri ön plana çıkıyor. Bu yıl bayan bikini modelleriyle plajlar rengarenk bikini modelleri ile renklendirecek. 2017 bikini modellerinin tamamı merak edip almak isteyenler için markaların yeni sezon bikini modelleri koleksiyonlarını inceleyebilirler.

Desenli Bikini Modelleri

Daha bahar aylarında olduğumuzun farkındayız ama bikininizi almanız fiyat konusunda da son derece avantajlı olacaktır. Bu sayede bikininize göre forma girer ayrıca avantajlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Bu sezon 2015 bikini modellerinde pastel renkler ve neonlar oluşturuyor. Özellikle renkli bikini modellerin yanı sıra desenli bikini stilleri de bir hayli popüler. 2015 yılında desenler neredeyse tüm kıyafetlerimiz de karşımıza çıkıyor.

Bikini Trendi

Bunun yanı sıra takım desenli bikini modelleri 2017 de yine tercih edilmeye devam eden popüler bikini modeller arasında yer alıyor.  Siz de yaza girmeden bikini modelinizi seçin ve özellikle biraz dar alın ve o bikiniyi giyebilmek için formunuzu saplamaya çalışabilirsiniz.  2015 yılında trend bikiniler genellikle renkli modellerden oluşuyor. Mayo ve bikiniler de de ise daha seksi modeller ön plana çıkıyor. Yandan bantlı ve püsküllü mayokini ve bikini modelleri bu yıl çok trend..


Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.