Doğru Bilgi İle Finansal Sıçrayış

img

Zengin mi olmak istiyorsunuz? Bu konuda net bir bilginiz yok mu? Hala bundan yıllar önce ortaya konan bilgiyi duymadınız mı?

Gazeteci Napeloeon Hill sizi bu konuda aydınlatacak bilgiyi bundan yıllar önce sizin için gün ışığına çıkarmış. Ancak bu da kolay olmamış tam olarak 20 yıl boyunca bizler için yoğun çalışmalar yapmış. Dilerseniz sizi bir sorudan hemen kurtarayım. Evet, merakınızın cevabı tam olarak budur. Evet, bundan yıllar önce ortaya atılan bilgiler günümüzde de varlığını devam ettiriyor. Evet, hala bu yolları bilerek zengin olmanın yollarını öğrenip bu şekilde başarılı olabilirsiniz. Sizler için bu bilgi 78 yıl önce araştırılmış ve hala günümüzde kullanılmaya devam ediyor. Bu araştırmayı yaparken 500 adet milyonerin stratejilerini araştırdı ve sağlam bilgiler ile karşımıza çıktı.

Napeloeon Hill

Şimdi neleri bilmemiz gerekmekte bir bakalım

Kitabını maddeler halinde sunan bu kişi bizlere bunun gerçekleşmesi için aşk ilişkilerinde seksin önemini vurguladı. Bunun zengin olmada önemli bir anahtar olduğunu yineledi. İfade ettiği şey tam olarak şu: seks dürtüsünün diğer alana kayması durumunda büyük başarının ortaya çıktığının ve yaratıcılık ile büyük bir gücün meydana geldiğini anlatmış. Bu duygular kadınlar için değil ancak erkeler için başarının anahtarı olarak görülmüş. Ve tüm bu bilgilerin ışığında erkeklerin süper zeki oldukları gözler önüne serilmiş.

zenginlik seks

Yani aslında anlatılan bir erkek başarılı ise arkasında onu her açıdan tatmin eden bir kadın vardır. Bu konuda en çok dikkat çekici siz ise şu olmuştur: kariyeriniz ile ilgili bir karar verecekseniz alacağınız ilk karar kiminle evleneceğiniz olacaktır. Söylenen sözler hep eşin aslında finansal gücün göstergesi olduğu açısından arz edilen önemidir. Yani diğer uzmanların da hemfikir içinde olduğu gibi vicdanlı bir eş en önemli finans aracıdır.

Doğru karar doğru insan. İşte en önemli şey tam olarak budur. Eğer sizler doğru karar aldığınızın farkındaysanız işte o zaman hiçbir sorun olmaz. Bu hem maddi açıdan hem de onunla beraber gelen huzur açısından en değerli şeydir.

Etiketler:, ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.