Gizlilik Politikası

Bilgipera.com web sitesi güncel bilgiler hakkında bilgi veren bir internet hizmetidir.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ve sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Bilgipera.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adıniz ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize gönderildiğinde kaydedilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

E-posta iletisiminde söz konusu mesaj sifrelenmedigi takdirde, mesajin güvenligini garanti altina alinamaz ve göndereceginiz e-postalarin güvenliginden sizler sorumlusunuzdur.

Web sitemizde Bilgipera.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantilar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Bilgipera.com’un sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.