Lüleburgaz’a Alışveriş Merkezi Ne Zaman Açılacak?

img

Lüleburgaz, Tekirdağ’a bağlı bir semtimiz. Tekirdağ ise gerek İstanbul’a yakınlığıyla gerekse coğrafi güzellikleriyle İstanbul kadar kalabalık olmasa da onun kadar gelişmiş bir şehrimiz.

Tekirdağ denince akla ilk gelen ilçe ise Çorlu. Çorlu’ya ”Küçük İstanbul” denmesinin en büyük sebeplerinden biri de budur. Zaten Trakya, giderek gelişme gösteren bir bölgemiz. Çorlu’da doyuma ulaşan fabrika bölgeleri, yavaş yavaş Lüleburgaz’a kaydı.

Lüleburgaz da fabrikaların açılmasıyla birlikte nüfus almaya başladı. Nüfus alan her ilçe ya da şehir gibi de gelişme göstermeye başladı. Ve şimdi Lüleburgaz’de bir alışveriş merkezi açılmak üzere.

Bu alışveriş merkezi ile birlikte Lüleburgaz halkı, artık alışverişlerini kocaman bir alışveriş merkezinde gerçekleştirebilecek. Ayrıca hepimiz biliyoruz ki bir Avm, sadece alışveriş için açılmaz. Genellikle hafta sonu eğlenceleri için de geçerlidir.

Lüleburgaz’da açılacak alışveriş merkezinin adı ”39 Burada AVM.” olacak. Daha önce Balıkesir’de açılması planlanan alışveriş merkezinin belli başlı arz- talep dengeleri yüzünden buraya taşındığı yetkililer tarafından belirtildi.

Trakyanın yeni alışveriş merkezi Lüleburgaz’da 2018 yılının başında açılacak. Yani sadece aylar kaldı! 2018 yılına yarım yıldan az kalmışken Trakya halkı yeni yılı, yeni bir alışveriş merkeziyle karşılamanın heyecanı içerisinde.

Peki 39 Burada Avm’de Lüleburgaz halkını neler bekliyor? Şimdi bunun havadisini verelim.

 Lüleburgaz’da Açılacak Alışveriş Merkezinde Neler Olacak?

Türkiye’nin seçkin ürünleri ve markaları bu Avm’de mağaza açacak. Böylece alışveriş yapmak için çarşıya çıkmak yerine tek bir alışveriş merkezinde ihtiyaçlar karşılanabilecek.

Bununla birlikte Lüleburgaz halkını yepyeni ve modern teknoloji ile donatılmış sinema salonları da bekliyor.

Hafta sonu için başka ilçelere ya da şehir merkezine gitmek zorunda kalan Lüleburgaz halkı, artık kendi ilçelerinde kalarak birçok eğlenceyi kendi bölgelerinde yaşayabilecekler. Çocuklar için oyun bölgesi, yemek yenecek lokantalar ve benzeri birçok eğlence merkezi de 39 Burada Avm’de yerini alacak.

Lüleburgaz, Çorlu ve Çerkezköy ile birlikte Tekirdağ’ın yükselen yıldızlarından biri. Zaten geçen yıl yapılan bir araştırmaya göre Tekirdağ, gerek merkezleri gerek ise ilçeleri ile birlikte Türkiye’nin yaşam kalitesi en yüksek 5 şehrinden biri.

Lüleburgaz’a yapılacak yeni bir alışveriş merkezi ile birlikte bu yaşam kalitesi eğlence ve alışveriş ile harmanlanacak gibi görünüyor.

Etiketler:, , ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.