Manisa Akhisar’a Alışveriş Merkezi Ne Zaman Açılacak?

img

Akhisar’ın en büyük ve çok mağaza içerin alışveriş merkezinin önümüzdeki günler içerisinde açılması beklenmektedir. İçerisinde bay, bayan, çocuk ve gençler için bir takım sosyal yaşam alanlarının bulunması planlanmaktadır. Bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olması planlanmaktadır. Bu alış veriş merkezinin yapımında 30 mühendis, 356 işçi çalışmıştır. Alışveriş merkezinin yapımı yaklaşık olarak 13 ay sürmüştür. Normalde 10 ayda yapılması planlanan alışveriş merkezinin yapımı hesaplanandan 3 ay daha fazla sürmüştür.

Alışveriş merkezinde neler var?

Giriş katta giyim üzerine bir kaç tane mağazanın olacağı projeler üzerinde görülebilmektedir. Toplamda 6 katlı olacak olan alışveriş merkezinin 2. katında ev tekstili üzerine kaliteli ürünleri içeren mağazalar olacağı yetkililer tarafından açıklanmıştır. Bunun haricinde küçük çocuklar için orta boş alanda oyun alanı oluşturulmuştur. Bu oyun alanı sayesinde anne babalar alışveriş yaparken çocukların da güvenli bir şekilde oyun alanında vakit geçirmesi planlanmaktadır. Merkezin 3.katında yemek yenilebilecek çeşitli marka zincirlerine ait güzel restaurantlar vardır. Alışveriş merkezinin 4. ve son katında gençler ve daha büyük çocukların vakit geçireceği lunapark oyuncaklarının olduğu bir sosyal ortam da bulunmaktadır. 4. kat alışveriş merkezinin en son katıdır. Alışveriş merkezinin 3. ve 4. katında Akhisar manzarası vardır. Alışveriş merkezine gelen müşteriler bu manzara eşliğinde cafe ve restaurantlarda eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Zeminin iki alt katında büyük bir markez ve beyaz eşya mağazaları bulunurken zeminin 2. katında kapalı otopark ve vale hizmeti de mevcuttur. Otoparktan alışveriş merkezine asansör ve merdiven olmak üzere iki seçenekle çıkılabilmektedir.

Alışveriş merkezinde yürüyen merdiven bulunurken 2 tane de asansör bulunmaktadır. Ayrıca giriş katta her bankaya ait bankamatikler de bulunmaktadır. Her katta acil ihtiyaçlarımızı karşılayacağımız mini büfeler de vardır. Tüm bunların haricinde kapalı otopark hizmeti haricinde açık otopark hizmeti de vardır. Toplamda 800 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark hizmetleri mevcuttur. Ayrıca alışveriş merkezinin yanında ek olarak spor kompleksi de bulunmaktadır. Yüzme havuzundan koşu bandına , ağırlık çalışma aletlerine kadar her şey mevcuttur. Aylık veya senelik uygun ücretlerle üye olunabilinmektedir.

 

Etiketler:, , , ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.