Mor Abiye Modelleri 2017

img

2017 yılın da özellikle de abiyeleri çok sık tercih ettiğimiz yaz aylarında hangi renk abiye tercih edeceğine henüz karar verememiş olanlar için mor abiye modellerini kesinlikle öneriyorum bu rengin her tonu farklı bir güzellikte ve asalette olan mor abiye elbise modelleri her ten rengine de yakışıyor. Pek çok markanın 2015 yılı için tasarladığı abiye koleksiyonlarında genellikle mor abiyeler de her marka ve kreasyon da yer verilmiş görünüyor.

Yazlık Abiye Modelleri

Mor gece kıyafetleri ve mor abiye modellerinde bu yıl oldukça sade ve modern kesimleri tercih etmiş görünüyor.  Çiçek detayları, volümler  ve derin yırtmaçlar yoğun olarak kullanılmış. Mor rengin neon  tonları da neredeyse tüm kıyafetlerde tercih etmiş. 2015 ilkbahar yaz aylarında abiye seçerken genellikle canlı  renkleri tercih ederiz ve bu renklerden biri de mor stiller deolarak yeni sezon da karşımıza çıkıyor.

Mor Abiyeler

Trend olan mor abiye modelleri bu yıl da dantel kumaşlı modeller de dikkat çekiyor. Ayrıca şifon etekli mor abiye modelleri de son derece zarif. Bu yıl en sık tercih edebileceğiniz mor abiye modellerinde özellikle sırt dekolteli ve uzun model abiye modelleri ile kısa abiyelerde de mor renk en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. En trend stiller mor abiye modellerinde yeni sezonda karşımıza çıkıyor.


Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.