N11 den alışveriş yapanlara 111 TL MaxiPuan

img

1 Haziran ve 21 Haziran tarihleri arasında N11.com da alışveriş yapan İş Bankası Maximum kart sahipleri tam 111 TL MaxiPuan kazanacak.

İş Bankası’nın N11 kampanyası ile Maximum kart sahipleri yine puanlara doyacak. N11 de tek seferde 1.000 TL üzeri peşin ve ya 9 aya varan taksit seçenekleri ile alışveriş yapan İş Bankası Maximum kart, MercedesCard ve Maximiles kredi kart sahipleri banka da kayıtlı cep telefonlarından N11 yazıp boşluk bırakarak kredi kartlarının son 6 hanesini yazarak 4402’ye mesaj atmaları halinde kampanyaya dahil olacaktır. Kart shibi bu kampanyadan sadece bir kere 111 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

İş Bankasının N11 den alışveriş yapanlara 111 TL MaxiPuan  kampanyasına Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir.

İş Bankasının 21 Haziran da sona erecek olan MaxiPuan kampanyasının ardından 15 gün içerisinde MaxiPuanlar kartlara yüklenecek ve puanların son kullanma tarihi ise 15 Temmuz. 16 Temmuz da kullanılmayan puanlar geri alınacaktır.

Ziraat Bankası Maximum kart sahipleri de bu kampanyadan yararlanabilmektedirler. Ziraat Bankası Maximum kart sahiplerinin kampanyaya katılımı ise;  banka da kayıtlı cep telefonlarından N11 yazıp boşluk bırakarak kredi kartlarının son 6 hanesini yazarak 4757’ye mesaj atmaları şeklinde olacaktır.

Kampanya, N11 de yer alan Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri haricinde ki tüm alışverişler de geçerli olacaktır. Telefon satışlarında getirilen yasal düzenleme nedeniyle taksitli satış yapılamıyor olsa da 1.000 TL üzerinde ki cep telefonu alışverişleri de bu kampanyaya dahil edilmiştir.

İnternet alışverişlerinde BKM Expressi kullanan N11 ve İş Bankası müşterileri de kampanya’ya dahil edilmiştir. 1.000 TL üzerinde tek seferlik alışverişini BKM Express uygulaması üzerinden kampanyaya dahil maximum kartları ile yapanlarda 111 TL MaxiPuan almaya hak edeceklerdir.

İşbank N11 Kampanyası 21 Haziran 2015 tarihinde sona erecektir.

Etiketler:, ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.