Vailland Alışveriş Merkezi Nerededir?

img

Tüm Dünya’da ve İstanbul’da bir Tema Park konsepti, bir gösteri merkezi ve alışveriş merkezi ile birleşerek insanların yaşayabileceği ve eğlenebileceğinin yanında alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabileceği Vialand alışveriş merkezi yarım milyon doların üzerinde bir yatırım yapılarak 2013 Mayıs ayında açıldı.

600 bin metre karelik bir alanda inşa edilen bu yaşam merkezi açık alanları ve kapalı alanları ile birlikte içinde bulundurduğu geniş marka alternatifleri ile birlikte her yaştan insanlara çeşitli olanaklar sunuyor.

Vialand girişinde bulunan ve oldukça şaşaalı ve şatoyu andıran bir yapı ile içeri giren misafirlerine merhaba diyor.

Alışveriş merkezi içerisinde bir gösteri merkezi bulunmakta, dünyaca ünlü aktivite çeşitleri, yeşilliğin hakim olduğu geniş bir alan bulunuyor. Ulaşım bakımından da çeşitli alternatifi bulunan alışveriş merkezinin Açıkhava da alışveriş deneyimi ve aynı zamanda Açıkhava da eğlence imkanları sunuyor.

Farklı Alışveriş Merkezleri Arasında Avrupa da ilk 10 İçinde

Alışveriş ve Tema park bir bütün olarak her yıl yaklaşık 20 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor. Her yıl bünyesine bir yenilik ekleyen alışveriş merkezi aldığı uluslararası ödüllerle Avrupa da en iyi alışveriş ve tema park sıralamasında ilk 10 içinde yer alıyor.

vialand-harita

İçeride 4 ayrı hayat var

Farklı şekillerde olan eğlence anlayışlarını tek çatı altında toplamayı başaran VİALAND adrenalin sevenler için Adventure alan, gülmeye doyamayanlar için FUN alanı, alışveriş sevenler için mağaza alanı ve tarihin dokusuna deneyimlemek isteyenler için HİSTORY alanı ile ziyaretçileri ağırlıyor.

 

Roller Coaster

Türkiye, eğlence denince son nokta olan ve teknolojinin bütün imkanları ile hazırlanan 100 kilometreye yaklaşık 3 saniyede ulaşan ve Avrupa da ilgiyi en çok çeken Roller Coaster Vialand alışveriş merkezinde yerini almış bulunmakta. Bunun yanında, sulu unsurları da içinde barındıran Vialand Alışveriş merkezi bu alanda çeşitli alternatifler sunuyor.

 

VIALAND NEREDE?

VIALAND adresi Yeşil Pınar Mahallesi Girne Caddesi İstanbul’un Eyüp ilçesinde.

VIALAND’E NASIL GİDİLİR?

Eyüp ilçesinin Yeşil Pınar Mahallesinde yer alan Vialand’a gitmek için farklı yerlerden toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca Vialand Alışveriş Merkezine belli noktalarda ücretsiz servis hizmeti de verilmekte.

Alışveriş merkezine en yakın otobüs durağı Yeşil Pınar mahallesinde. Buraya giden otobüsler ise şu şekilde.

39 O YEŞİLPINAR-OTOGAR

47 YEŞİLPINAR-EMİNÖNÜ

39 D YEŞİLPINAR – YENİKAPI

39 Y YEŞİLPINAR – VEZNECİLER

49 Y YEŞİLPINAR – ŞİŞLİ

99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ – EMİNÖNÜ

Etiketler:, ,

Bu Yazılarımızda İlginizi Çekebilir


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.